Dla siebie, dla domu, dla bliskiego, dla dziecka, a przede wszystkim dla własnej satysfakcji. Nie musisz przecież kupować prezentu, gadżetu, kosmetyku – możesz zrobić sam!  I to nie jest nowa mantra niepoprawnych optymistów, ani kawałek z podręcznika motywującego, ale rzeczywista możliwość otwierająca się przed tobą w każdy wolny dzień lub nawet popołudnie.

A jeśli jakiś cichy głos w głowie pesymistycznie podpowiada ci, że na pewno nie dasz rady lub, że niby chcesz, ale w sumie to może jednak prościej kupić, to nie słuchaj, bo ten głos, to straszna maruda! Poszukaj inspiracji!

Wielka księga inspiracji
Autor: Ewa Rokitnicka

Przyznaj, nie od dziś patrzysz z zazdrością na tych, którzy rozwijają swoje pasje, tworząc świetne rzeczy z materiału, drewna, plastiku, papieru, nici, kwiatów, produktów spożywczych i chyba wszystkiego, co tylko podsuwa wyobraźnia… Przecież myślisz: też tak umiem!

Nie czkaj! Sięgnij po inspirujące, kolorowe od ilustracji i wręcz podrywające do działania książki.

Jeśli uwielbiasz pachnące kosmetyki, zwracasz uwagę na ich skład i szukasz takich, które nie zagrażają środowisku, koniecznie sięgnij po „Kosmetyki naturalne” i „Ziołowy zakątek” czy „Zielone kosmetyki”. Zdziwisz się, jak wiele z pogrzebnych do codziennej pielęgnacji rzeczy można zrobić w zaciszu własnego domu. A przy tym mieć pewność najlepszych składników!

 Kosmetyki naturalne
Jovita Vysniauskiene Lena Sokolovska Migle Tylaite

 Ziołowy Zakątek Kosmetyki które zrobisz w domu
Autor: Klaudyna Hebda

Zielone kosmetyki
Autor: Norman Doidge

A może masz ochotę coś uszyć? Torebkę? Sukienkę?

 Torebki z filcu. Najmodniejsze wzory
Autor: Bev Beattie

 Proste i modne szycie
Autor: Connie Amaden-Crawford

 Co za szycie!
Autor: Anna Maksymiuk-Szymańska

Nieważne, czy lubisz dekorować babeczki, szyć z filcu, haftować na kanwie, zbijać drewno, czy malować akwarelą. Każdy znajdzie poradnik DIY dla siebie!

No i jest jeszcze jedna ważna sprawa: prezenty. Najbardziej cieszą te własnoręcznie zrobione przez ofiarodawcę! Choćby słoiczek własnego dżemu? Koniecznie spróbuj!

Domowa spiżarka. Dżemy, konfitury i soki

Dżemy konfitury i soki

 Dżemy i przetwory z domowej spiżarni
Autor: Walter Trausner

Jeszcze nigdy nie pomalowałeś starego stolika? Nie wykleiłeś bliskiej osobie zielnika ulubionymi roślinami? Nie obciąłeś komuś włosów? Świetnie! Wszystko przed tobą!
ZOSTAW ODPOWIEDŹ