Twoja ukochana uwielbia czytać? Szczęściarz z Ciebie! Nie od dziś wiadomo że oczytane dziewczyny mają niesamowitą fantazję, a ta z kolei w związku dodaje pikanterii…

Już jej mówiłeś, że ją kochasz, a przynajmniej sądzisz, że się tego domyśla, ale chcesz jej to powiedzieć w wyjątkowy sposób? Mamy na to kilka rewelacyjnych pomysłów!

Podaruj jej książkę!
Myślisz, że to przecież banalne? Ale, ale… niech to będzie wymowna książka, książka pięknie zapakowana! I koniecznie dołącz dedykację! Spokojnie, przy takim prezencie nie trzeba pisać wiele. Przy odpowiednio dobranym tytule, wystarczy dopisać: „Twój na zawsze!” albo „Skarbie, jesteś moim słońcem!”.  To nic trudnego, prawda? Zobaczysz zachwyt w jej oczach – gwarantujemy!

Ale! Jak dobrać ów wymowny tytuł? Możliwości jest wiele!

To może być poruszająca, trzymająca w napięciu powieść np. „PS Kocham Cię” (Cecelia Ahern) albo „Myślę że cię kocham” (Allison Pearson), “Ponieważ Cię kocham” (Guillaume Musso) lub „Kocham cię nad życie” (Jill Mansell).  Super tytuły, prawda? Mówią wszystko, chciałby się rzec!

 PS Kocham Cię
Autor: Cecelia Ahern

 Myślę, że cię kocham pocket
Autor: Allison Pearson

 Ponieważ Cię kocham
Autor: Guillaume Musso

Kocham cię nad życie
Autor: Jill Mansell

Tu jednak ostrzegamy, warto wziąć poprawkę na to, że proste przełożenie tytułu do sytuacji nie powinno pójść dalej aż do (nad)interpretacji treści, bo fabuła, jak to w powieściach często bywa, by trzymała w napięciu musi wykazać się wieloma zwrotami akcji, jeśli więc Twoja ukochana uwielbia wszystko analizować, to bezpieczniej dla Ciebie, byś sięgnął po drugi sposób.  Ale jeśli jest wyluzowaną, spontaniczną dziewczyną to zdecydowanie będzie strzał w dziesiątkę! Na najprostsze pomysły czasem najtrudniej wpaść, a dzięki takiej niespodziance będzie nie tylko wiedziała, co do niej czujesz, ale również, że wiesz, co lubi i słuchasz jej, gdy opowiada Ci o kolejnej niesamowitej książce, którą właśnie czyta.

A co jeśli powieść brzmi super, ale nie jesteś pewien, czy już jej nie czytała? Zawsze możesz sięgnąć po poezję! Listy miłosne, płomienne wyznania… Nieśmiertelne piękno słów! Trudno nie odczytać aluzji, gdy dostaje się bosko zapakowaną książkę pod tytułem “Ponieważ Cię kocham. Najpiękniejsze wyznania miłości”, prawda? I możesz czuć się bezpiecznie – tam nie będzie wątków z niewiernymi mężami w roli głównej ani dawnych kochanków, którzy pojawiając się znikąd rozniecają podobno lata temu ugaszony płomień…

Ponieważ Cię kocham

Tak, poezja to jest to! Dla romantycznej duszy jest jak balsam! A tomik poezji z zaznaczonym wyjątkowym wierszem to piękne wyznanie! I w dzisiejszych czasach już tak rzadkie, że wyrafinowane! Rozejrzyj się koniecznie za tomikami Bolesława Leśmiana, Jana Twardowskiego, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej…

Gdybym spotkał ciebie znowu pierwszy raz
Autor: Bolesław Leśmian

 Poezje zebrane Leśmian Tom 1
Autor: Bolesław Leśmian

 Poezje zebrane Leśmian Tom 2
Autor: Bolesław Leśmian

Zapomniane pocałunki
Autor: Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

Kupujesz jej książki stale i bez specjalnej okazji (o ideale mężczyzny, jakże jest z Tobą szczęśliwa!), a kolejnej dawać nie chcesz, nie tym razem? Teraz to powinno wyglądać jakoś inaczej, ale gdy próbujesz ubrać w słowa ogrom swoich uczuć, wszystko grzęźnie Ci w gardle? W takim razie powinieneś skorzystać z dorobku mistrzów i wybrany wiersz lub cytat oddający Twoje uczucia, wypisać go na pięknej kartce, a później dyskretnie wsunąć do jej torebki nim wyjdzie do pracy albo położyć tuż przed deserem obok jej nakrycia gdy będziecie na romantycznej kolacji. Możesz też wsunąć go wieczorem pod jej poduszkę. Kiedy to przeczyta, wystarczy już tylko wymowne spojrzenie głęboko w oczy i namiętny, czuły pocałunek.

 Potrzebne do szczęścia
Autor: Jan Twardowski

 Tylko miłość się liczy
Autor: Jan Twardowski

Przecież nie od dziś wiadomo, że najpiękniejsze wyznania to takie, przy których aż brak słów!
ZOSTAW ODPOWIEDŹ