Kiedy budzisz się rano, a po twarzy nie muskają cię już promienie słońca, to wiedz, że oto nadchodzi jesień. Co prawda, polska złota jest przepiękna, ale trzeba też ze smutkiem przyznać, że nie trwa długo. Dlatego tak ważnym jest przygotowanie się do tej „niezbyt złotej jesieni”. Tej zachmurzonej, deszczowej i straszącej brakiem zieleni. W związku z tym, jesienny niezbędnik to konieczność, która pozwoli z uśmiechem i spokojem przetrwać szarugę.

Oczywiście należy zacząć od zaopatrzenia się w oczywiste i najważniejsze składniki niezbędnika (koc, kakao, ciasteczka).

1. Pokarm dla ciała

Nie oszukujmy się. Nie zapewnimy pokarmu dla duszy, będąc głodnym! Sezon na gofry nad morzem się kończy, więc trzeba to sobie zrekompensować. Najlepiej korzenną zupą dyniową, a później niesamowicie czekoladowym brownie.

Smak zdrowia
Autor: Agnieszka Maciąg

 Moje wypieki. Wielki powrót
Autor: Dorota Świątkowska

2. Pokarm dla duszy

Jesień jest idealną porą na czytanie serii. Nie zdąży się nam zrobić smutno, że trzeba już opuścić ukochany świat, bo oto czeka kolejna porcja przygód. Może to moment na przypomnienie sobie ile było horkruksów i odwiedzenie z Harrym Hogwartu? Czy może jednak Świata Dysku? Dla tych, co mocniej stąpają po ziemi idealne będą biografie, w które ostatnimi czasy obrodził rynek książki. Elegancka, urokliwa Coco oczaruje, dobrze znany (czy na pewno?) Bolesław Prus zaskoczy!

Harry Potter
Pakiet 7 książek

Świat Dysku – Piekło pocztowe
Autor: Terry Pratchett

3. Przyszłościowo dla ciała

By nie rozpaczać po utracie lata, można zacząć planować następne, z każdym dniem coraz do niego przecież bliżej! Jeśli zaczniemy ćwiczyć w listopadzie, to do lata zdecydowanie zbudujemy wymarzony kaloryfer na brzuchu! Poza tym, patrząc na punkt pierwszy, nie udowodniono jeszcze, że jedzenie brownie przyspiesza budowanie mięśni… Dlatego warto zaufać sprawdzonym metodom, by móc jeść brownie bezpiecznie i z lubością myśleć o lecie. Już bez żartów, oczywiście najważniejsze w sporcie jest nasze zdrowie i wytwarzane przy ćwiczeniach endorfiny (i uśmiech), a wiadomo nie od dziś – w zdrowym ciele, zdrowy duch!

Mel B Totally
Fit BOX

 Obciążenia na rzep
Com-Form III
1,5 kg granatowe

4. Przyszłościowo dla duszy

Ile to już razy obiecywało się sobie, że w tym roku już na pewno zrobi się: patent żeglarski i nauczy tych wszystkich węzłów, wyjedzie na wakacje do Hiszpanii, żeby ćwiczyć w praktyce język, którego miało się zacząć uczyć od dawna… I oto jest jesień! Do lata akurat tyle czasu, że zdążysz opanować i węzły, i hiszpański. A może marzysz o czymś innym? To czas, by rozplanować i zacząć realizować to, co zwykle odkładałeś na wieczne nigdy!

Rekeracyjne żeglowanie

Włoski
Kurs podstawowy.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ