Oboje uwielbiacie książki? Oto lista siedmiu tytułów, które Was zainteresują! Sprawcie sobie bez okazji choć pół godziny czytania. Oto 9 książek, które warto przeczytać!

Dla tych o mocnych nerwach!

 

Wzgórze psów
Jeśli lubicie kontrowersje, kuszą Was opowieści pełne mroku, to niepokojący, duszny thriller, którego akcja trzyma w napięciu do ostatniej strony będzie idealny. „Wzgórze psów” zabierze was do niewielkiego miasta w warmińsko-mazurskim, wprowadzi w sekrety hermetycznej społeczność i sprawi, że dreszcz nie raz przebiegnie wam po plecach…

 Wzgórze psów
Autor: Jakub Żulczyk

Exodus
Mieliście kiedyś chęć, by rzucić wszystko i po prostu uciec? A więc wyobraźcie sobie, że w jednej chwili rzucacie wszystko: rodzinę, pracę, hobby, dom i kredyt. A przed wami świat! Berlin, podnóża Alp, greckie wyspy… i straszliwa tajemnica…

 

 Exodus
Autor: Łukasz Orbitowski

Początek
Kolejna powieść z Robertem Langdonem w roli głównej. Tym razem profesor Uniwersytetu Harvarda i specjalista od symboli w malowniczej Hiszpanii stara się odnaleźć odpowiedzi na pytania nurtujące ludzkość od zarania dziejów!

 

 Początek
Autor: Dan Brown

House of Cards
Mroczny thriller polityczny Michaela Dobbsa to trzymająca w napięciu opowieść, która prześwietla uniwersalne mechanizmy władzy. Postać Francisa Urquada jest pierwowzorem bohatera, którego w serialu tak rewelacyjnie wciela się Kevin Spacey. Jeśli zafascynował cię serial, w tej książce znajdziesz jeszcze więcej!

 

House of Cards Ostatnie rozdanie
Autor: Michael Dobbs

Lekkie, zabawne, zmysłowe, intrygujące, zaskakujące
– książki, w których można się zakochać!

Jak zawsze
Komedia ironiczno-romantyczna! W sam raz do czytania we dwoje! Oto historia o parze, która dostała szansę przeżycia jeszcze raz swojej miłości. I o narodzie, który dostał szansę przeżycia jeszcze raz swojej historii. I o tym, co z tego wynikło.

 

 

 Jak zawsze
Autor: Zygmunt Miłoszewski

Kolekcja nietypowych zdarzeń
Siedemnaście opowieści autorstwa znanego i lubianego aktora, którego kreacje nie raz wzruszały, intrygowały i zapadały w pamięć – Toma Hanksa. Plejada różnorodnych bohaterów, podróże w czasie i przestrzeni, zaskoczenia i wzruszenia. To wszystko znajdziecie w zbiorze opowiadań Kolekcja nietypowych zdarzeń. Idealna książka do czytania w parze!

 

 

Kolekcja nietypowych zdarzeń
Autor: Tom Hanks

Miłość
Opowieść o miłości, trudnej sztuce kochania drugiego człowieka i, być może jeszcze trudniejszej, kochania samego siebie. O akceptacji, tożsamości i poszukiwaniu.

 

 

Miłość
Autor: Ignacy Karpowicz

Atlas osobliwości
Marzą Ci się podróże pełne przygód? Chcesz zejść z utartego szlaku i odkryć niesamowite miejsca? To książka idealna i dla tych, którzy wola podróżować palcem po mapie i dla tych, którym wystarczy chwila, by spakować plecak i wyruszyć ku nieznanemu! Inspirująca, pięknie wydana, niesamowita!

 

 

 Atlas osobliwości
Przewodnik po ukrytych cudach świata
Autor: Joshua Foer

Dekameron
Pięknie wydanie stu słynnych nowel Giovanniego Boccaccia, które w połowie XVI wieku trafiły do kościelnego indeksu ksiąg zakazanych. Barwne opisy, znakomicie nakreślone sylwetki bohaterów, złożoność ich charakterów, a przy tym sugestywność opowieści o miłości, zmysłach, erotyzmie…

 

 

Dekameron
Autor: Giovanni Boccaccio
ZOSTAW ODPOWIEDŹ